A Kategória

Motorkerékpár

Az Exkluzív Autósiskolában a tanulók modern körülmények között sajátíthatják el az autóvezetéssel kapcsolatos ismereteket, és nagy tapasztalattal rendelkező oktatóink segítségével szerezhetnek gyakorlatot. Érdeklődj a számodra legkényelmesebben megközelíthető képzési helyszínen, amennyiben biztonságos körülmények között, türelmes tanárok segítségével szeretnél A kategóriás jogosítványt szerezni.

Ki jelentkezhet tanfolyamra?

Legalább fél évvel elmúlt 23 éves. Kitöltötte és aláírta a Jelentkezési és vizsgalapot, megkötötte a képzési szerződést. Megfelel a vonatkozó jogszabályban meghatározott egészségügyi, valamint közlekedésbiztonsági feltételeknek. Rendelkezik alapfokú iskolai végzettséggel.

Vizsgára bocsátható az, aki:

• elvégezte a tanfolyam elméleti részét, vagy felmentést kapott az alól,
  • legkésőbb 3 hónap múlva betölti a 21. életévét.

Járműkezelési vizsgán az vehet részt, aki betöltötte a 21. életévét és sikeresen vizsgázott az összes elméleti tárgyból.

Forgalmi vizsgára az mehet, akik a képzés gyakorlati részét igazoltan elvégezte és teljesítette az előzetes vizsgakövetelményeket.

Az Exkluzív Autósiskolában kedvező áron, modern környezetben, rövid idő alatt szerezheted meg vezetői engedélyedet. Munkatársaink minden kérdés, kérés esetén rendelkezésedre állnak, a tanfolyamok díjából pedig sokszor kedvezményeket biztosítunk. Büszkék vagyunk arra, hogy autósiskolánk sokéves fennállása óta már több ezer elégedett diákunk távozott jogosítvánnyal a zsebében.

Autósiskolánk egyedülálló módon, e-learning tananyag segítségével oktat, amelyet a hatóság is jóváhagyott. Ezáltal kényelmesebben és hatékonyabban sajátíthatod el az autóvezetéhez szükséges ismereteket a hozzád legközelebb eső autósiskolánkban. Weboldalunkon kiválaszthatod a számodra legszimpatikusabb oktatót, vagy ajánlhatunk neked egyet. Az Exkluzív Autósiskolánál közös célunk, hogy biztonságosan, rövid idő alatt szerezd meg jogosítványodat, és hosszú évekig vezethess balesetmentesen.

A Kategória

A_3779_2023 (1).pdf   [685,67KB]