A1 Kategória

Motorkerékpár

Az Exkluzív Autósiskolában a tanulók modern körülmények között sajátíthatják el az autóvezetéssel kapcsolatos ismereteket, és nagy tapasztalattal rendelkező oktatóink segítségével szerezhetnek gyakorlatot. Érdeklődj a számodra legkényelmesebben megközelíthető képzési helyszínen, amennyiben biztonságos körülmények között, türelmes tanárok segítségével szeretnél A1 kategóriás jogosítványt szerezni.

A tanfolyamra történő felvétel feltételei:

• megfelel a külön jogszabályban meghatározott közlekedésbiztonsági és egészségügyi feltételeknek.
  • lapfokú iskolai végzettség
  • legalább 15 és fél éves életkor
  • kitöltött megfelelő okmányokkal ellátott Jelentkezési és vizsgalap, képzési szerződés megkötése

A vizsgára bocsátás feltételei:

Elméleti vizsgára bocsátható, aki:

• tanfolyam elméleti részét igazoltan elvégezte, vagy felmentést kapott
  • 16. életévénél legfeljebb 3 hónappal fiatalabb
  • Járműkezelési vizsgára bocsátható,
  • aki az összes elméleti vizsgatárgyból sikeresen vizsgázott és az előirt
  • életkort (16év) betöltötte.
  • Forgalmi vizsgára bocsátható az, aki a képzés gyakorlati részét igazoltan elvégezte és előzetes vizsgakövetelmények teljesítette.

Az Exkluzív Autósiskolában kedvező áron, modern környezetben, rövid idő alatt szerezheted meg vezetői engedélyedet. Munkatársaink minden kérdés, kérés esetén rendelkezésedre állnak, a tanfolyamok díjából pedig sokszor kedvezményeket biztosítunk. Büszkék vagyunk arra, hogy autósiskolánk sokéves fennállása óta már több ezer elégedett diákunk távozott jogosítvánnyal a zsebében.

Autósiskolánk egyedülálló módon, e-learning tananyag segítségével oktat, amelyet a hatóság is jóváhagyott. Ezáltal kényelmesebben és hatékonyabban sajátíthatod el az autóvezetéhez szükséges ismereteket a hozzád legközelebb eső autósiskolánkban. Weboldalunkon kiválaszthatod a számodra legszimpatikusabb oktatót, vagy ajánlhatunk neked egyet. Az Exkluzív Autósiskolánál közös célunk, hogy biztonságosan, rövid idő alatt szerezd meg jogosítványodat, és hosszú évekig vezethess balesetmentesen.

A1 Kategória