AM Kategória

Moped

A tanfolyamra az jelentkezhet, aki

• legalább 13 év fél éves,
  • írni és olvasni tud,
  • kitöltötte a jelentkezési lapot,
  • megkötötte a felnőttképzési szerződést.

Vizsgára akkor bocsátható valaki, ha teljesítette az előírt óraszámot.

Az elméleti vizsgát a 14 életév betöltése előtt 3 hónappal le lehet tenni. Gyakorlati vizsga esetén a 14. életévet kell betölteni.

Az Exkluzív Autósiskolában a tanulók modern körülmények között sajátíthatják el az autóvezetéssel kapcsolatos ismereteket, és nagy tapasztalattal rendelkező oktatóink segítségével szerezhetnek gyakorlatot. Érdeklődj a számodra legkényelmesebben megközelíthető képzési helyszínen, amennyiben biztonságos körülmények között, türelmes tanárok segítségével szeretnél  jogosítványt szerezni.

AM Kategória