C Kategória

"C" KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY

Teherautó jogosítvány 2-3 hónap alatt! Tantermi vagy azonnal kezdhető online kresz tanfolyam - utóbbi bárhonnan, akár néhány nap alatt elvégezhető.
Gyakorlás hétvégén is, modern teherautókkal.

Tehergépkocsi jogosítvány - C kategória: Nemzetközi kategória, az autóbusz és a trolibusz kivételével a 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó gépkocsi, valamint az ilyen gépkocsiból és könnyű pótkocsiból álló járműszerelvény.

"C" kategóriás jogosítvány ára

Magyarországi vagy Európai Unión belüli munkavállaláshoz GKI tanfolyam szükséges. Szerezd meg autósiskolánkban ONLINE az interneten gyorsan és rugalmasan, kedvező áron.

Miért válassz Minket?

• ONLINE beiratkozás bárhonnan
  • Tantermi és azonnal kezdhető ONLINE kresz tanfolyam
  • Extra gyors tanfolyamok
  • Modern Iveco Eurocargo oktató teherautók
  • Elméleti és gyakorlati oktatás hétvégén is
  • Kiemelkedő eredményesség, profi oktatók
  • Részletfizetési lehetőség a képzés ideje alatt, átutalással is

...legalább 17 év 6 hónap betöltött életév, valamint érvényes B kategóriás jogsi.
KRESZ vizsga 17 év 9 hónaposan, járműkezelési vizsga (rutin) 18 évesen tehető.
Figyelem! A C kategóriás jogosítvány 21 életév betöltéséig kizárólag Magyarország területén jogosít vezetésre!!!

Jelentkezz teherautó jogosítvány tanfolyamra

• hívd autósiskolánkat a 06 20 402 7332-es számon
  • ugorj be személyesen irodánkba
  • jelentkezz online a honlapon (görgess a lap aljára!)

Mit hozz a beiratkozásra?

• Személyi igazolvány (vagy útlevél) és lakcímkártya másolatot
  • Jogsid vagy annak másolatát
  • Min. 8. ált. iskolai végzettséget igazoló bizonyítványod
  • 2. csoportú orvosi alkalmassági igazolást, ha meglévő jogsidban nincs még ilyen (körzeti orvos, üzemorvos vagy autósiskolánk orvosa is kiállítja), beiratkozás után is be tudod hozni
  • Első részletet, azaz 68.000 Ft-ot, átutalással is fizetheted

Tehergépkocsi

Az Exkluzív Autósiskolában a tanulók modern körülmények között sajátíthatják el az autóvezetéssel kapcsolatos ismereteket, és nagy tapasztalattal rendelkező oktatóink segítségével szerezhetnek gyakorlatot. Érdeklődj a számodra legkényelmesebben megközelíthető képzési helyszínen, amennyiben biztonságos körülmények között, türelmes tanárok segítségével szeretnél C kategóriás jogosítványt szerezni.

Ki jelentkezhet a tehergépkocsi vezetői tanfolyamra?

Aki:

• a külön jogszabályban meghatározott közlekedésbiztonsági és egészségügyi feltételeknek megfelel,
  • rendelkezik legalább alapfokú iskolai végzettséggel, • van B kategóriás vezetői engedélye,
  • kitöltötte és megfelelő okmányokkal látta el a Jelentkezési és vizsgalapot,
  • megkötötte a képzési szerződést,

legalább 18 és fél éves.

Vizsgára bocsátható:

Elméleti vizsgát tehet, aki:

• Elvégezte a tanfolyam elméleti részét,
  • legfeljebb 3 hónappal fiatalabb a 18 életévénél.

Rutin vizsgát az tehet, aki minden elméleti vizsgatárgyat teljesített, és betöltötte az előírt (18 éves) életkort.

Forgalmi vizsgát az tehet, aki a képzés gyakorlati részét igazoltan elvégezte, és teljesített minden előzetes vizsgakövetelményt.

Az Exkluzív Autósiskolában kedvező áron, modern környezetben, rövid idő alatt szerezheted meg vezetői engedélyedet. Munkatársaink minden kérdés, kérés esetén rendelkezésedre állnak, a tanfolyamok díjából pedig sokszor kedvezményeket biztosítunk. Büszkék vagyunk arra, hogy autósiskolánk sokéves fennállása óta már több ezer elégedett diákunk távozott jogosítvánnyal a zsebében.

Autósiskolánk egyedülálló módon, e-learning tananyag segítségével oktat, amelyet a hatóság is jóváhagyott. Ezáltal kényelmesebben és hatékonyabban sajátíthatod el az autóvezetéhez szükséges ismereteket a hozzád legközelebb eső autósiskolánkban. Weboldalunkon kiválaszthatod a számodra legszimpatikusabb oktatót, vagy ajánlhatunk neked egyet. Az Exkluzív Autósiskolánál közös célunk, hogy biztonságosan, rövid idő alatt szerezd meg jogosítványodat, és hosszú évekig vezethess balesetmentesen.

C Kategória